Jak naložit s posekanou trávou?

kategorie
Jaro je v plném proudu a všichni vlastníci i těch nejmenších zahrádek či předzahrádek moc dobře vědí, že jaro přišlo i na věčně nezkrotnou a rostoucí trávu. Předpokládáme, že správný a vhodný stroj na její zkrocení už ve své výbavě máte, dnes vám však představíme pár triků, jak si poradit s trávou, kterou už vaše sekačka na trávu zkrátila na požadovanou délku.
Úprava chaty na trvalé bydlení je vhodnou alternativou bydlení se zahradou pro lidi, kteří nevlastní a nebo nechtějí vydat velké množství finančních prostředků na koupi rodinného domu a nebo zkrátka velký rodinný dům k životu nepotřebují.

Zařízení teras a balkonu

kategorie
Léto se nezadržitelně blíží a Vy stále přemýšlíte, jak si zařídit terasu či balkon? Jedna z nejdůležitějších věcí je jednoznačně nábytek. Volte co nejpraktičtější barvu, jako je třeba šedá, hnědá nebo černá. S černými odstíny především v kombinaci s kůží, buďte opatrní, v létě by po nahřátí mohlo být posezení nepříjemně horké.

Vánoční pohoda

kategorie
Nakupujeme dárky už od ledna, bereme si půjčky na ty nejdražší dárky, předháníme se, stresujeme se, blázníme. Úplně jsme zapomněli na opravdovou podstatu Vánoc, taky vám to tak přijde? Neměly to naše babičky bez všelijakých vymožeností přece jen lepší? Jak v čem.

Jak vybírat Vánoční dárky s lehkostí?

kategorie
Vánoční svátky už se pomalu blíží, vy ale stále ještě tápete nad tím, co komu pořídíte za dárek? Pak jste tady správně, připravili jsme si pro vás totiž několik skvělých tipů, díky kterým bude váš letošní Ježíšek plný úsměvů a rozzářených očí.
Články 1 až 5 z 28 (1 Strana)