Jak připravit skleník na jaro

kategorie
S blížícím se jarem se můžete začít začít věnovat přípravě skleníku. Začít můžete už v únoru pokud extrémně nemrzne. V první řadě je dobré skleník pořádně vyvětrat a umýt polykarbonát či skla. Do vody přidejte ocet. Zničíte tím plísně, které na oknech přezimují.

Jak vybrat trampolínu

kategorie
Všechny děti si rádi hrají a skotačejí, proto proto je skákání na trampolíně nikdy neomrzí. Trampolíny se však vyrábí i ve větších rozměrech pro dospělé. Na trampolíně si protáhnete celé tělo,vybijete přebytečnou energii a ještě si užijete hodně legrace. Jelikož je trampolín v obchodech velké množství různých variant, pomůžeme vám tímto s výběrem té vhodné pro vaše potřeby.

Jak vybrat zahradní lehátko

kategorie
Snad každý si rád dopřeje chvíle relaxace a odpočinek na zahradním lehátku, třeba u bazénu na zahradě po únavném dni. Někdo má raději stín a tak umístí lehátko pod slunečník, jiní se zase rádi opalují na slunci. Výběr lehátek je velký. V nabídce najdete lehátka dřevěná, plastová lehátka, z umělého ratanu a dalších materiálů a typů jako jsou například polohovatelná lehátka či skládací lehátka.

Jak vybrat zahradní nábytek

kategorie
Také si v létě rádi užíváte sezení a chvíle strávené na zahradě, terase nebo balkóně s přáteli u kafíčka, nebo při zahradním grilování? Aby jste si zpříjemnili tyto chvíle naplno, neměl by vám chybět pohodlný zahradní nábytek. Než se do nákupu zahradního nábytku pustíte, měli byste vědět následující informace, které Vám následně výběr usnadní.

Párty stany na zahradu

kategorie
Zahradní párty stany jsou jednou z nejčastěji kupovaných a používaných variant. Skvěle vám mohou posloužit například jako altán na zahradě, který můžete kdykoli libovolně přemisťovat podle potřeby zrovna tam, kde chcete mít ochranu před sluncem, větrem či deštěm.
Články 1 až 5 z 20 (1 Strana)