Vánoční pohoda

kategorie
Nakupujeme dárky už od ledna, bereme si půjčky na ty nejdražší dárky, předháníme se, stresujeme se, blázníme. Úplně jsme zapomněli na opravdovou podstatu Vánoc, taky vám to tak přijde? Neměly to naše babičky bez všelijakých vymožeností přece jen lepší? Jak v čem.

Jak vybírat Vánoční dárky s lehkostí?

kategorie
Vánoční svátky už se pomalu blíží, vy ale stále ještě tápete nad tím, co komu pořídíte za dárek? Pak jste tady správně, připravili jsme si pro vás totiž několik skvělých tipů, díky kterým bude váš letošní Ježíšek plný úsměvů a rozzářených očí.

Činka nebo posilovací stroj?

kategorie
Jsou lepší činky nebo stroje ? Tak tato otázka napadla už mnoho začínajících fitness sportovců před vámi. Někteří se přiklánějí k individuálnímu cvičení na zátěžových strojích a ti další dávají přednost klasickému zdvihu činek. Ovšem, která z těchto voleb je z dlouhodobého hlediska lepší? Na toto téma se vedlo velké množství rozvášněných debat, jež neměly konce. Žádná však z nich nedokázala jasně odpovědět, na tak snadnou otázku. Pojďme se společ

Jak správně zazimovat zahradu?

kategorie
Zahrada... U většiny žen, ale klidně i mužů vyvolá právě zahrada obrovskou radost. Především, když na jaře a v létě pěkně rozkvétá a ladí pěkně našemu oku. Zároveň však se zahradou vychází i starost, a to především na podzim při přípravě zazimovávání...

Péče o balkonové rostliny

kategorie
Co by to bylo za balkon, kdyby ho od jara do podzimu nezdobila alespoň nějaká rostlina... Momentálně, stejně jako na zahrádce, se dá pěstovat na balkoně nebo terase většina druhů květin, stromků, keříků apod. - a to ať už v klasické podobě nebo zmenšené, doporučované přímo do květináče nebo truhlíku.
Články 1 až 5 z 27 (1 Strana)