Fóliovník nebo skleník?

kategorie
Zahradní fóliovník už většina v vás viděla, nebo o něm aspoň slyšela. Pro ostatní nejprve shrneme, co to vlastně je fóliovník a k čemu slouží. Fóliovník podobně jako skleník slouží k pěstování květin či zeleniny. Je vyroben z plastové nebo kovové konstrukce, která je potažená fólií. Dokáže udržet optimální klima pro rostliny i za nepříznivého počasí.

Solární lampy na zahradu

kategorie
Na osvětlení zahrady jsou nejlepší volbou solární svítidla. Nejen že jejich instalaci zvládne každý, protože nemusí tahat žádné kabely, ale navíc vám rozsvítí zahradu za nulové náklady za energie. Osvětlená zahrada dostane rázem nový rozměr a svítidla vytvoří po setmění krásnou podívanou.

Jak připravit skleník na jaro

kategorie
S blížícím se jarem se můžete začít začít věnovat přípravě skleníku. Začít můžete už v únoru pokud extrémně nemrzne. V první řadě je dobré skleník pořádně vyvětrat a umýt polykarbonát či skla. Do vody přidejte ocet. Zničíte tím plísně, které na oknech přezimují.

Jak vybrat trampolínu

kategorie
Všechny děti si rádi hrají a skotačejí, proto proto je skákání na trampolíně nikdy neomrzí. Trampolíny se však vyrábí i ve větších rozměrech pro dospělé. Na trampolíně si protáhnete celé tělo,vybijete přebytečnou energii a ještě si užijete hodně legrace. Jelikož je trampolín v obchodech velké množství různých variant, pomůžeme vám tímto s výběrem té vhodné pro vaše potřeby.

Jak vybrat zahradní lehátko

kategorie
Snad každý si rád dopřeje chvíle relaxace a odpočinek na zahradním lehátku, třeba u bazénu na zahradě po únavném dni. Někdo má raději stín a tak umístí lehátko pod slunečník, jiní se zase rádi opalují na slunci. Výběr lehátek je velký. V nabídce najdete lehátka dřevěná, plastová lehátka, z umělého ratanu a dalších materiálů a typů jako jsou například polohovatelná lehátka či skládací lehátka.
Články 1 až 5 z 22 (1 Strana)