Puzzle - vyprosti láhev

G38326

Nový produkt

1 Položka

skladem

Záruka 2 roky

Dodáme do 48 hodin

382 Kč s DPH

Více informací

Puzzle - láhev vína - zábavná hra  hádanka, kterou musíte vyřešit, pokud chcete ochutnat láhev vína!

Zkouška trpělivosti - hra pro kterou potřebujete především - správně, trpělivost. Právě tuhle vlastnost nemáte přehnaně k dispozici, když se těšíte na požitek lahodné sklenky Bordeaux nebo zeleného veltlínského. O to je lepší zároveň předpoklad, že Vás na konci této speciální zkoušky trpělivosti očekává lahodná odměna ve formě sklenky urozeného vína, která Vás za všechno utrpení náležitě odškodní. A protože oslavy rády začínají sklenkami s různými druhy vín, naváže tato zkouška trpělivosti v podobě puzzle v nejnapínavějším okamžiku oslavy na atmosféru večera. Hostitel musí prokázat své rozvazovací dovednosti, předtím než může sebe i své hosty obšťastnit lahodným vínem!  

 Puzzle láhev vína „Don't break the bottle“ je v puristicky urozeném působivém dřevěném provedení, které vzdáleně připomíná gilotínu - a právě proto by se k řešení hádanky mělo přistupovat s co největší opatrností, jenom ten, kdo hádanku vyřeší, vyprostí láhev bez střepů. Možná dát šnůru sem, záklopku tam dozadu, nebo přeci jenom zatáhnout na druhé straně? Bez debat, je opravdu smysluplné, tuto hru začít hrát hned na začátku oslavy, neboť vyžaduje vedle jemné motoriky a manuální zručnosti také velkou porci kombinačních schopností.

Proto: nejdříve vyřešit puzzle a potom ochutnat víno!

Mimochodem: V případě nouze pomůže návod k vysvobození lahve, pokud se mezi hosty zrovna nenachází David Copperfield. Koneckonců tento Bordeaux ročník 1975 byl již dostatečně dlouho uskladněn.

Popis produktu:
  • umělecky a pracně vytvořené v ruční práci a vysoustruženo 
  • z kvalitního (rychle rostoucího) dřeva - nejedná se o tropické dřevo!
  • perfektní jako dárek k narozeninám nebo dar
  • vhodné pro všechny standartní lahve vína do šířky 8,3 cm (tzv. "Bordeaux" lahve)
  • pokud se nepodaří láhev vysvobodit: vč. návodu  s řešením
  • lahev vína není bohužel součástí dodávky ;-)
  • rozměry: výška 14,5 cm x šířka 10 cm  x hloubka 10 cm 

26 dalších produktů ve stejné kategorii: