Kapsář do auta

DZ44553

Nový produkt

39 ks

skladem

Záruka 2 roky

Dodáme do 48 hodin

132 Kč s DPH

Více informací

Netrapte se s neustálým hledáním věcí pod sedačkou, ve dveřích a na podlaze. Tento kapsář Vám pomůže zorganizovat jak cestovní výbavu, tak možná i malé pasažéry vzadu. Zvláště pokud plánujete delší cestu (na jejím konci by se Vám mohla při pohledu vzad podlomit kolena). Tento kapsář zktátka pojme vše: pastelky, pití, svačinu, mapy, hračky, hygienické potřeby, brýle, elektroniku... Kapsičky jsou navrženy s důrazem na maximální přehlednost a funkčnost. Nechybí tedy kapsy síťované, plné, zapínací, velkých i malých rozměrů, ani gumičky na tužky. A nemusíte se ani příliš zneklidňovat znečištěním. Kapsář jednoduše otřete vlhkým hadříkem a vypadá jako nový.Tak hurá na cesty!

Netrapte se s neustálým hledáním věcí pod sedačkou, ve dveřích a na podlaze. Tento kapsář Vám pomůže zorganizovat jak cestovní výbavu, tak možná i malé pasažéry vzadu.

Černý kapsář - rozměry: 36,5 x 57 cm Materiál: PVC Zavěšení za sedadlo: nahoře poutko se suchým zipem + dvě dírky na provlečení tkaniček pro lepší připevnění za spodek sedadla (tkaničky jsou součástí) 3x malé síťované kapsičky (na pití, brýle apod.) 1x velká síťovaná kapsa se suchým zipem 1x velká plná kapsa se suchým zipem 1x velká plná kapsa otevřená 4x gumička na tužku

1x Kapsář do auta

20 dalších produktů ve stejné kategorii: