USB lednička

DZ45624

Nový produkt

114 ks

skladem

Záruka 2 roky

Dodáme do 48 hodin

1 019 Kč s DPH

Více informací

Není nad to vychutnat si u počítače dokonale vychlazenou plechovku piva nebo koly. Problém pro pravého počítačového lenocha nastává v okamžiku, kdy se musí zvednout ze židle a dojít si pro osvěžující nápoj až do kuchyně. Proto jsme podle známého přísloví "Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi" tento problém vyřešili. Naše USB lednice udrží teplotu do 8°C a při otevření dvířek vnitřní prostor osvítí LED dioda. USB lednička usnadní život všem lenochům a určitě potěší všechny lidi pracující v kancelářích.

USB lednice udrží teplotu do 8°C a při otevření dvířek vnitřní prostor osvítí modrá LED dioda. Mini USB lednička usnadní život všem lenochům a určitě potěší všechny lidi pracující v kancelářích.

Velikost lednice na jednu 0,5l plechovku Teplota po zapojení rychle klesne na 8°C Napájení přes USB port 5V Zabudovaná LED v interiéru lednice Není potřeba externího napájení, postačí jen napájení z portu USB Lednice začne chladit ihned po zapojení do portu Rozměry: 17.5 x 26 cm Hmotnost: 840 g

1x USB lednice1x Český manuál

30 dalších produktů ve stejné kategorii: