Gelový chladící polštář

DZ44308

Nový produkt

2 ks

skladem

Záruka 2 roky

Dodáme do 48 hodin

127 Kč s DPH

Více informací

Přestavujeme Vám revoluční vynález pro všechny, které trápí bolesti hlavy, horečky nebo migrény. Díky tomuto chladícímu polštáři si můžete užívat chladného nočního spánku. Má všestranné využití, nejčastěji se používá jako klasický polštář, může ale také sloužit jako podložka pod záda nebo nohy. Chladící polštář absorbuje tělesné teplo, poskytuje úlevu při návalech tepla, horečkách, nočním pocení, bolesti hlavy, zad nebo nohou. Je vyroben z netoxického materiálu, který neobsahuje latex. Použití je snadné, stačí do něj nalít vodu, nechat ho vychladit nejlépe v ledničce a poté už bude připraven k použití.

Tento speciální chladící polštář ocení převážně lidi, kteří mají problémy s migrénami, horečkami nebo trpí návaly horka.

Promění Váš polštář v příjemně chladivou podložku Ideální při chřipkách / horečkách Absorbuje a rozptyluje teplo v noci Pomáhá udržovat optimální teplotu. Skvělé pro ty, kteří trpí horkými stavy v noci, bolesti hlavy, horečkami, bolesti svalů dokonce pomáhá na bolavé nohy. 100% bezpečné a účinné Vhodné pod Váš polštář Snadná kompaktní velikost pro cestování Velikost: 52 x 29 cm

1x Gelový chladící polštář

15 dalších produktů ve stejné kategorii: